Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Skramstad, Ludvig (1855-1912)
Fjordlandskap, vinter

Olje på lerret
70x100
Signert nede t.v.: Ludv. Skramstad

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000