Skramstad, Ludvig(1855-1912)
Fjordlandskap, vinter
Olje på lerret
70x100
Signert nede t.v.: Ludv. Skramstad
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
70x100
Vurdering