Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Rein, Eimrich (1827-1891)
Utsikt fra Lofthus i Hardanger mot Folgefonnen

Olje på lerret
63x95
Signert nede t.h.: Eimrich Rein

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000