Rein, Eimrich(1827-1891)
Utsikt fra Lofthus i Hardanger mot Folgefonnen
Olje på lerret
63x95
Signert nede t.h.: Eimrich Rein
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 13 000