Reusch, Helga Ring(1865-1944)
Fra Frisland
Olje på lerret, oppklebet på plate
49x35
Signert nede t.h.: HR Reusch
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 3 000