Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Reusch, Helga Ring (1865-1944)
Fra Frisland

Olje på lerret, oppklebet på plate
49x35
Signert nede t.h.: HR Reusch

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering