Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Anker, Johan Herman Wedel (1845-1895)
Fefor Sanatorium 1894

Olje på lerret
62x86
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Herman W. Anker. 94. Fefor Sanatorium

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering