Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Andreassen, Olav (1909-1995)
Setergrend med skigard

Olje på lerret
62x81
Signert nede t.v.: O A

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1961, kat.nr. 12. (noe utydelig, kan være Kunstnerforbundet).

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering