Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Fra Iladalen

Olje på plate
65x81
Signert nede t.h.: EHJ.

Signert, datert 1949 og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering