Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Jergill, Toralf (1900-)
Båter ved brygge

Olje på lerret
40x54
Signert nede t.h.: Jergill

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering