Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Jenssen, Olav Christopher (1954-)
Portrett av maleren Kjell Erik Killi Olsen 1981

Olje på papir, lysmål
35x26
Signert og datert nede t.h.: Olav Christopher 1981

Påtegnet nede t.v.: Kjell Erik/YMCA, New York/

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 500