Tysken, Kristian(1896-1973)
Fisker i storm 1941
Olje på plate
31x40
Signert og datert nede t.h.: Kr. Tysken -41.
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 000
Olje på plate
31x40
Vurdering