Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tysken, Kristian (1896-1973)
Fisker i storm 1941

Olje på plate
31x40
Signert og datert nede t.h.: Kr. Tysken -41.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering