Tunold, Bernt(1877-1946)
Frukttre
Olje på lerret
27x36
Usignert
Antagelig signert av kunstneren på baksiden, på blindrammen: Bernt Tunold.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
27x36
Usignert
Vurdering
NOK 2 000