Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tunold, Bernt (1877-1946)
Frukttre

Olje på lerret
27x36
Usignert

Antagelig signert av kunstneren på baksiden, på blindrammen: Bernt Tunold.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000