Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Ukjent, kunstner
Havneparti

Olje på lerret
31x43
Usignert

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Soon. (Antagelig ikke Son).

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000