Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Yvette - elv gjennom Palaiseau 1927

Olje på lerret
75x87
Signert og datert nede t.h.: R. Th. 27

Påtegnet med tittel, samt: "Frankrig -1927", på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 91.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000