Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Yvette - elv gjennom Palaiseau 1927

Olje på lerret
75x87
Signert og datert nede t.h.: R. Th. 27

Påtegnet med tittel, samt: "Frankrig -1927", på baksiden, på blindrammen.

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 91.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 12 000