Danifer, Sigurd(1894-1958)
Tømmerkjøring i vinterlandskap
Olje på lerret
62x80
Signert nede t.h.: Danifer
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Olje på lerret
62x80
Signert nede t.h.: Danifer
Vurdering