Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Danifer, Sigurd (1894-1958)
Tømmerkjøring i vinterlandskap

Olje på lerret
62x80
Signert nede t.h.: Danifer

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering