Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Dahl, Peer Lorentz (1915-2005)
Stående akt

Olje på lerret
68x50
Signert nede t.h.: Peer. Dahl

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering