Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Midelfart, Willi (1904-1975)
Blå klipper

Olje på plate
50x61
Signert nede t. h.: W. Midelfart

Påtegnet med tittel og datert 1960, på baksiden.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering