Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Midelfart, Willi(1904-1975)
Blå klipper

Olje på plate
50x61
Signert nede t. h.: W. Midelfart

Påtegnet med tittel og datert 1960, på baksiden.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 6 000