Midelfart, Willi(1904-1975)
Blå klipper
Olje på plate
50x61
Signert nede t. h.: W. Midelfart
Påtegnet med tittel og datert 1960, på baksiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
50x61
Vurdering