Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Sommerauksjon
Forrige
98
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Anderson, Yngve
(1892-1981)
Skjære
Olje på plate
65x54
Signert nede t.h.: Yngve Anderson
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00