Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Anderson, Yngve(1892-1981)
Skjære

Olje på plate
65x54
Signert nede t.h.: Yngve Anderson

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00