Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Ukjent, kunstner
Parti fra Tyrol 1894

Olje på lerret
71x96
Signert og datert nede t.h.: JEB 1894 (?)

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 3 000