Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Ukjent, kunstner
Fredrik I

Olje på lerret
33x26
Usignert

Påtegnet på forsiden: "VAT 1477, CORON 1523, DECAT 1533". Kronet F1. Fredrik I, dansk-norsk konge 1523-1533.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering