Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Ukjent, kunstner
Landskap med får og vindmølle

Olje på plate
27x45
Signert nede t.h.: A J v Prangenff (?)

Antagelig hollandsk maler.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering