Ukjent, kunstner
Landskap med får og vindmølle
Olje på plate
27x45
Signert nede t.h.: A J v Prangenff (?)
Antagelig hollandsk maler.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 200
Olje på plate
27x45
Antagelig hollandsk maler.
Vurdering