Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Neels-Hansson, Gunnar (1883-1967)
Interiør

Olje på lerret
31x34
Signert nede t.h.: G. N. Hansson.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering