Neels-Hansson, Gunnar(1883-1967)
Interiør
Olje på lerret
31x34
Signert nede t.h.: G. N. Hansson.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 200
Olje på lerret
31x34
Vurdering