Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Fritzvold, Reidar (1920-1998)
Kirken 1956

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t..h.: R. Fritzvold. -56.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering