Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Grønvold, Marcus (1845-1929)
Kvinne i hage, Inhofen 1916

Olje på lerret
78x57
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: M Grønvold Inhofen 9/8 1916

Påtegnet med noe utydelig tittel på lapp på baksiden, på blindrammen: Der Harrgarten (?)

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering