Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Fritzvold, Reidar (1920-1998)
Beau rivage, Nice 1951

Olje på plate
20x24
Signert og datert nede t.v.: R. Fritzvold -51.

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden på platen.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering