Fritzvold, Reidar(1920-1998)
Beau rivage, Nice 1951
Olje på plate
20x24
Signert og datert nede t.v.: R. Fritzvold -51.
Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden på platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 3 500