Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Oppstilling med blomstervaser og porselensfigur

Olje på lerret
65x50
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering