Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Oppstilling med blomstervaser og porselensfigur
Olje på lerret
65x50
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
65x50
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering