Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Hornung, Preben (1919-1989)
I vannflaten

Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: H

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av lerretet: I vandfladen 1982 H (i ring).

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering