Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Seilas

Olje på plate
55x57
Signert nede t.h.: Th H.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering