Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Høgberg, Karl (1901-1981)
Fjell i høstfarger 1935

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.v.: Karl Høgberg -35

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering