Høgberg, Karl(1901-1981)
Fjell i høstfarger 1935
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.v.: Karl Høgberg -35
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 000
Olje på plate
46x55
Vurdering