Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Hougaard, Henning
Stokkandpar, vinter

Olje på lerret
45x65
Signert nede t.v.: Henning Hougaard

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00