Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Jensen, Ulf Valde (1945-)
Figur i landskap

Olje på lerret
46x55
Usignert

Påtegnet med tittel og datert 1979 på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: Voks.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering