Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Jensen, Ulf Valde(1945-)
Figur i landskap

Olje på lerret
46x55
Usignert

Påtegnet med tittel og datert 1979 på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: Voks.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 3 000 med forbehold