Jensen, Ulf Valde(1945-)
Figur i landskap
Olje på lerret
46x55
Usignert
Påtegnet med tittel og datert 1979 på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: Voks.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 3 000 med forbehold