Mæhle, Ole(1904-1990)
Nordlandsskjekter i rom sjø 1930
Olje på plate
38x51
Signert og datert nede t.v.: Ole Mæhle 30
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Olje på plate
38x51
Vurdering