Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Mæhle, Ole (1904-1990)
Nordlandsskjekter i rom sjø 1930

Olje på plate
38x51
Signert og datert nede t.v.: Ole Mæhle 30

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering