Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Fjordlandskap

Olje på lerret, oppklebet på plate
19x46
Signert nede t.v.: Hans Dahl

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering