Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Eriksen, Sigurd (1884-1976)
Oppstilling med tulipaner i mugge 1944

Olje på plate
73x60
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1944

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering