Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Oppstilling med tulipaner i mugge 1944

Olje på plate
73x60
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1944

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 3 000