Sandberg, Einar(1876-1947)
Landskap
Olje på lerret, oppklebet på plate
33x47
Signert nede t.h.: ES.
Påtegnet på baksiden av platen: Einar Sandberg: Landskap.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 3 000
33x47
Signert nede t.h.: ES.
Vurdering