Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Sandberg, Einar(1876-1947)
Landskap

Olje på lerret, oppklebet på plate
33x47
Signert nede t.h.: ES.

Påtegnet på baksiden av platen: Einar Sandberg: Landskap.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 3 000