Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Lundeby, Alf (1870-1961)
Fra Østre Gausdal 1918

Olje på lerret
76x91
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Alf Lundeby Ø. Gausdal juli 1918

Påtegnet på baksiden: 9. Landskap Gausdal.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000