Jorde, Lars(1865-1939)
Fjellparti 1917
Olje på lerret, oppklebet på plate
92x100
Signert og datert nede t. v.: Lars Jorde 1917
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 35 000
92x100
Vurdering