Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Jorde, Lars(1865-1939)
Fjellparti 1917

Olje på lerret, oppklebet på plate
92x100
Signert og datert nede t. v.: Lars Jorde 1917

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 35 000