Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Kystlandskap med båthus

Olje på lerret
60x68
Noe utydelig signert nede t.h.: R Th

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000