Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Busker og trær

Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: R Th

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering