Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Høstlandskap 1945
Olje på plate
60x73
Signert og noe utydelig datet nede t.h.: R Th 45
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Olje på plate
60x73
Vurdering