Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Høstlandskap 1945

Olje på plate
60x73
Signert og noe utydelig datet nede t.h.: R Th 45

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering