Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Høst 1951

Olje på lerret
61x73
Signert og datert nede t.h.: R. Th 51

Påtegnet med tittel samt: nr 4 1951 Rudolph Thygesen, alt antagelig skrevet av kunstneren, på lapp på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering