Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Høst

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: R Th

Påtegnet med tittel samt: nr 10 Rudolph Thygesen, alt antagelig skrevet av kunstneren, på lapp på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet med datering: 1950.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering