Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Høst
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: R Th
Påtegnet med tittel samt: nr 10 Rudolph Thygesen, alt antagelig skrevet av kunstneren, på lapp på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet med datering: 1950.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00