Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Skogsparti 1927

Olje på lerret
65x60
Signert og datert nede t.h.: R. Th -27.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering