Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Skogsparti 1927

Olje på lerret
65x60
Signert og datert nede t.h.: R. Th -27.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 8 000 med forbehold