Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
På altanen

Olje på lerret
60x48
Signert og utydelig datert nede t.h.: 190.. Rudolf Thygesen.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000