Thygesen, Rudolph(1880-1953)
På altanen
Olje på lerret
60x48
Signert og utydelig datert nede t.h.: 190.. Rudolf Thygesen.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Olje på lerret
60x48
Vurdering
NOK 10 000–12 000