Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Veien hjem

Olje på lerret
65x75
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: R. Th 34

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 10 000