Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Landskap i rødt 1937

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: R. Th 37

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000