Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Landskap i rødt 1937
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: R. Th 37
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
65x81
Vurdering