Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Landskap 1944
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: R. Th 44
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Olje på plate
60x73
Vurdering