Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Urdal, Atle (1913-1988)
Utsikt fra et vindu 1936

Olje på lerret
50x47
Signert og datert nede t.h.: Atle Urdal -36

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering