Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Valand, Norvald (1897-1943)
Fra Stensparken 1938

Olje på lerret
48x58
Signert og datert nede t.h.: N. Valand -38

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1938, kat.nr. 58.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000