Valand, Norvald(1897-1943)
Fra Stensparken 1938
Olje på lerret
48x58
Signert og datert nede t.h.: N. Valand -38
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1938, kat.nr. 58.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 500