Aamodt, Asbjørn(1893-1966)
Portrett av Herman Wildenvey
Olje på plate
34x25
Signert nede t.h.: AA
Påtegnet på baksiden: Asbjørn Aamodt Herman Wildenvey
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 4 000
Olje på plate
34x25
Signert nede t.h.: AA
Vurdering