Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Aamodt, Asbjørn (1893-1966)
Portrett av Herman Wildenvey

Olje på plate
34x25
Signert nede t.h.: AA

Påtegnet på baksiden: Asbjørn Aamodt Herman Wildenvey

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering