Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Ukjent, kunstner
Fra Ulvik i Hardanger 1892

Olje på lerret
56x77
Signert med monogram nede t.h.: AOH.

Stedsbestemt og datert nede t.v.: Ulvig Hardanger 92. Angivelig Hermansen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 6 000