Ukjent, kunstner
Fra Ulvik i Hardanger 1892
Olje på lerret
56x77
Signert med monogram nede t.h.: AOH.
Stedsbestemt og datert nede t.v.: Ulvig Hardanger 92. Angivelig Hermansen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000