Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Ukjent, kunstner
Landskap med kyr

Olje på plate
28x47
Signert nede t.v.: A J v Prangenff (?)

Antagelig hollandsk maler.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering