Ukjent, kunstner
Landskap med kyr
Olje på plate
28x47
Signert nede t.v.: A J v Prangenff (?)
Antagelig hollandsk maler.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Olje på plate
28x47
Antagelig hollandsk maler.
Vurdering